“Perez më kontaktoi, por unë i refuzova ata” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

“Perez më kontaktoi, por unë i refuzova ata”

18:37 | 13 Qershor 2018

Massimiliano Allegri ka bërë një deklaratë befasuese para mediave.

Trajneri italian ka thënë se ai ka refuzuar Real Madridin shkaku i ‘Zonjës së Vjetër’, pasi është i lumtur aty.

“Le të themi që unë i thash ‘PO’ Juventusit”, ka thënë Allegri, përcjell ORAinfo.

“Mua më telefoni Florentino Perez, por me gjithë respektin që kam për të dhe Real Madridin, unë nuk mund ta tradhtoja Agnellin dhe Juventusin.

“Chelsea? Tashmë vendimi ishte marr dhe më nuk kam marr asnjë skuadër parasysh, pasi jam i lumtur këtu”, ka shtuar Allegri./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!