Perez ‘qon peshë’ Spanjën! Po e transferon yllin 35 milionësh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Perez ‘qon peshë’ Spanjën! Po e transferon yllin 35 milionësh

23:30 | 16 Korrik 2018

Gjigantët e La Ligas Real Madrid thuhet se janë vendosur të bëjnë një ofertë prej 35 milionë euro për portierin e Chelsea, Thibaut Courtois përcjell ORAinfo.

Marca raporton se me Courtois nuk e zgjat kontratën e Chelsea, Real Madrid janë të vendosur të bëjnë një ofertë prej 35 milionë euro për ish-yllin e Atletico Madridit, pavarësisht se është i lidhur me Alisson të Romës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!