Përfundimisht Conte po e merr drejtimin e Milanit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Përfundimisht Conte po e merr drejtimin e Milanit

23:43 | 13 Janar 2018

Antonio Conte po e dëshiron largimin nga Chelsea.

Trajneri italian nuk është i lumtur te skuadra londineze, andaj në verë po e kërkon një aventurë të re.

Antonio Conte po e mendon rikthimin në Itali, pasi atje po e kërkon Milani, përcjell ORAinfo.

Sipas mediave italiane, Conte ka filluar bisedimet me rosonerët dhe marrëveshja është shumë afër të arrihet.

Chelsea e do Allegrin nga Juventusi, andaj trajneri italian do të kaloj te Milani./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!