Përfundon gjithçka, Barcelona paguan klauzolën, 39.5 milionë euro për ‘yllin’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Përfundon gjithçka, Barcelona paguan klauzolën, 39.5 milionë euro për ‘yllin’

15:42 | 12 Korrik 2018

Barcelona ka zyrtarizuar një përforcim të ri.

Klubi katalan ka konfirmuar marrëveshjen me Sevillan për blerjen e mbrojtësit Clement Lenglet.

Në ditën e prezantimit të mesfushorit Arthur, Barcelona ka sjellë një përforcim të ri.

Skuadra kampione e La Ligës ka paguar klauzolën me vlerë prej 39.5 milionë euro, përcjell “lajmi.net”.

Ai do të nënshkruajë kontratë me Barcelonën deri më 30 qershor të vitit 2023.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!