Përfundon gjithçka! Ky do të jetë ekipi i Harry Kane ! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Përfundon gjithçka! Ky do të jetë ekipi i Harry Kane !

23:45 | 25 Maj 2018

Harry Kane, Dele Alli, Christian Eriksen, Hugo Lloris, Jan Vertonghen dhe Heung-min Son do të ndjekin rrugën e trajnerit të tyre Mauricio Pochettino për të nënshkruar kontratat e reja afatgjata në Tottenham Hotspur, raporton Evening Standard,përcjell ORAinfo.

Ishte përfolur se Kane do të ndryshonte ekip në sezonin e ri, por duket se ai do të i mbetet besnik ekipit anglez.

Real Madridi ishte klubi që e donte me kush yllin e Tottenhamit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!