Përfundon takimi Thaçi-Vuçiq në Bruksel – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Përfundon takimi Thaçi-Vuçiq në Bruksel

20:17 | 08 Nëntor 2018

Ka përfunduar takimi trepalësh mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, atij të Serbisë Aleksandar Vuçiq dhe përfaqësueses së lartë të BE-së, Federica Mogherini.

Takimi mes Thaçit dhe Vuçiq ka zgjatur vetëm disa minuta.

Pas takimit, mediave po iu drejtohet Vuçiqi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!