Përfundon ‘telenovela’! Këtë fanellë do ta vesh Icardi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Përfundon ‘telenovela’! Këtë fanellë do ta vesh Icardi

00:00 | 17 Korrik 2018

Calciomercato ekskluzivisht kupton se klauzola e lirimit të Mauro Icardi ka skaduar dhe Interi është vendosur të mbajë bisedime me lojtarin  për një kontratë të re.

Icardi ka qenë i lidhur me një lëvizje në Chelsea dhe Real Madrid gjatë javëve të fundit dhe është bërë një nga sulmuesit më të mirë në botë për shkak të shfaqjeve të tij për Interin. Ai shënoi 29 herë në Serie A sezonin e kaluar përcjell ORAinfo.

Klauzola e lirimit të Icardi prej 110 milion euro për klubet e huaja ka skaduar dje dhe  lojtari ka bërë të ditur se do  të qëndrojë në Inter./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!