Përfundon “telenovela”! Këtë fanellë do ta vesh Pjanic – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Përfundon “telenovela”! Këtë fanellë do ta vesh Pjanic

20:53 | 20 Gusht 2018

Miralem Pjanic do të ripërtërijë kontratën me Juventusin, ani pse u kërkuar nga një mori klubesh këtë verë përcjell ORAinfo.

Megjithatë, një lëvizje nuk u materializua për boshnjakun, i cili tani do të zgjas qëndrimin e tij në Torino. Kjo konfirmohet nga Sky Italia sot, i cili raporton se Pjanic do të nënshkruajë një marrëveshje pesëvjeçare me Bianconerët.

Në fakt, do të ketë një takim mes palëve të përfshira sot për të zgjidhur detajet përfundimtare, pas së cilës firma duhet të mbërrijë më vonë këtë javë. Mesfushori tani do të fitojë 6.5 milionë euro në vit, duke e bërë atë një nga fituesit më të mëdhenj në Juve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!