Përfundon “telenovela” Këtë fanellë do ta vesh Pogba – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Përfundon “telenovela” Këtë fanellë do ta vesh Pogba

00:00 | 18 Gusht 2018

Paul Pogba nuk do të lejohet të largohet nga Manchester United përkundër një marrëdhënie gjithnjë e më të tensionuar me Jose Mourinhon, përcjell ORAinfo.

Raportet dolën mbrëmë se 25-vjeçari kishte arritur një marrëveshje me Barcelonën,por ky lajm nuk është i vërtetë pasi që francezi do të mbetet në Old Trafford./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!