Përfundon telenovela: Ky është vendimi i Lazios për De Vrij në ndeshjen kundër Interit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Përfundon telenovela: Ky është vendimi i Lazios për De Vrij në ndeshjen kundër Interit

09:38 | 17 Maj 2018

Mbrojtësi i Lazios, Stefan de Vrij nuk do të luajë ndaj skuadrës së tij të ardhshme, Inter.

Stefan de Vrij nuk do të jetë titullar te skuadra e Lazios për ndeshjen e xhiros së fundit në Serie A ndaj Interit.

E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” shkruan se mbrojtësi në largim nga Lazio, nuk do të luajë ndaj skuadrës së tij të ardhshme.

Lazio dhe Inter zhvillojnë ndeshjen e fundit dhe vendimtare për kualifikim në Ligën e Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.

De Vrij ka vendosur të largohet nga Lazio dhe ka arritur marrëveshje pikërisht me kundërshtarin e radhës, Inter.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!