Perisic me mesazh befasues për Modricin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Perisic me mesazh befasues për Modricin

18:26 | 10 Gusht 2018

Ivan Perisic ja ka bërë “tag” Luka Modricit në një postim në Instagram ku ishte në një fotografi më dy kroatët e tjerë, Marcelo Brozovic dhe Sime Vrsaljko, duke shkruar “kush po mungon”.

Anësori ka bërë humor me raportet për transferimin e mesfushorit të Real Madridit duke bërë këtë postim sot në mbrëmje.

Në të janë Brozovic dhe Perisic kurse afër tyre edhe nënshkrimi më i ri i kësaj vere Vrsaljko, por përve këtyre në foto, ai ka bërë “tag” edhe Luka Modricin.

Hashtagët po ashtu nuk janë të qartë, ku pas “Mirëserdhe Sime”, ai ka shtuar edhe fjalët në anglisht: “Kush po mungon”.

.. 🤪🇭🇷⚫️🔵💪🏼 .. #BenvenutoŠime #WhoIsMissing ?

A post shared by Ivan Perišić (@ivanperisic444) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!