Përleshje mes nxënësve në Pejë, kjo është gjendja e të lënduarve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Përleshje mes nxënësve në Pejë, kjo është gjendja e të lënduarve

19:54 | 07 Nëntor 2018

“Rreth orës 17:45, policia ka pranuar informacionin për një përleshje në mes disa të rinjve. Si pasojë e kësaj përleshje dy persona kanë pësuar lëndime trupore. Ata tashmë janë në spital”, ka thënë shkurt Rugova.

Përleshje në mes dy grupe nxënësish në Pejë, dyshohet për të lënduar.

Një përleshje në mes dy grupe nxënësish ka ndodhur para pak minutave në qytetin e Pejës.

Incidenti në fjalë ka ndodhur pikërisht tek Stacioni i Autobusëve në Pejë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!