Përleshje mes policisë dhe grabitësve në Prishtinë, ja ҫfarë ndodhi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Përleshje mes policisë dhe grabitësve në Prishtinë, ja ҫfarë ndodhi

11:27 | 25 Tetor 2018

Dje në rrugën “Bashkim Fehmiu” ka ndodhur një përleshje mes një zyrtari policor dhe dy të dysharve për vjedhjen e një veture.

Rastin e ka bërë të ditur vet Policia e Kosovës.

Në momentin kur zyrtari policor është prezantuar, njëri nga të dyshuarit ka shtënë në drejtim të tij.

Zyrtari policor është detyruar të kundërpërgjigjet në të njëjtën mënyrë.

Nuk raportohet për të lënduar as të arrestuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!