Përlotet Teuta Krasniqi, çfarë ka ndodhur? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Përlotet Teuta Krasniqi, çfarë ka ndodhur?

23:26 | 17 Korrik 2018

Është ndër personazhet më të njohur në Kosovë, që u aktualizua qysh në rini të hershme, qysh atëherë kur me zotësi udhëhiqte programe të ndryshme televizive, duke u bërë fytyrë publike.

Teuta Krasniqi ndër vite u bë një prej fytyrave më të njohura të ekranit, përmes emisioneve e projekteve të ndryshme televizive.

Ajo është aktore me profesion, por shumë natyrale në jetë, shumë e këndshme dhe njerëzore, madje edhe me ata që shpesh abuzuan duke shkruar e shpifur për jetën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Teuta ka ndodh të qaj në ekran. Kaq dhimbshëm!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!