Përmbyset rezultati në ndeshjen Kroaci – Angli – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Përmbyset rezultati në ndeshjen Kroaci – Angli

22:24 | 11 Korrik 2018

Kroacia e ka përmbysur rezultatin ndaj Anglisë

Golin e ka realizuar Mario Mandzukic në minutën e 108’.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!