Përplasje e ashpër mes Agim Veliut dhe Ajet Poterës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Përplasje e ashpër mes Agim Veliut dhe Ajet Poterës

22:21 | 20 Tetor 2017

Ajet Potera, kandidati për kryetar të komunës së Podujevës, përsëri nuk i ka kursyer akuzat e tij kundër kryetarit aktual Agim Veliut. Ai e akuzon për veturat e shtrenjta dhe se nuk është marrë me qytetarët.

“I ke dy pensione njërën nga FSK dhe tjetrën për invalid. Për të gjitha shpifjet q i bënë do të kesh padi në gjykatë.” iu kundër përgjigj Agim Veliu duke e ftuar gjykatën të merret sipas tij me shpifjet e Ajet Poterës.

“Pas 22 tetorit do të shkosh në pension të përhershëm, ti nuk ke qenë më gjendje me udhëheq një kompani të vogël të specit, e ke kalu nga partia në parti e tash je këtu” përfundon Agim Veliu./Indeksonline/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!