Personi që humbi jetën sot në vendin e punës ishte baba i 3 fëmijëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Personi që humbi jetën sot në vendin e punës ishte baba i 3 fëmijëve

22:24 | 06 Tetor 2018

Dita e sotme nisi me një lajm të zi pasi që një punëtor humbi jetën në vendin e punës. Ngjarja ndodhi në lagjen Arbëria, në orët e para të ditës.

Emri i të ndjerit është Milazim Bajraktari. Punëtori që merrej me fasadë ishte nga fshati Kashicë e Istogut.

Indeksonline mëson se i njëjti është aksidentuar edhe më parë nga e njëjta punë duke pësuar lëndime trupore. Jozyrtarisht mësohet se i ndjeri ishte martuar dhe kishte tre fëmijë.

Pamje arkivi nga rrezimi i nje krani ndertimi ne nje vend jashte Kosoves, por qe lidhet me punen ne ndertimtari

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!