Personi që vdiq mbrëmë në aksident, nuk është nga Kosova – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Personi që vdiq mbrëmë në aksident, nuk është nga Kosova

10:38 | 12 Prill 2018

Policia raporton se këmbësori që u godit mbrëmë në fshatin Arllat është shtetas i Shqipërisë.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:00 derisa këmbësori është goditur nga një veturë me lëvizje ku këmbësori ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!