Pësoi lëndim të tmerrshëm, vjen reagimi i gruas së Stefanos kundrejt Ronaldos – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pësoi lëndim të tmerrshëm, vjen reagimi i gruas së Stefanos kundrejt Ronaldos

18:29 | 19 Gusht 2018

Gruaja e Stefano Sorrentino, Sara Ruggeri, lëshoi një post në Instagram pas lëndimit që burrin I saj pësoi dje.

Sorrentino kishte një shfaqje epike duke pritur tetë kursime dhe duke mohuar Cristiano Ronaldon kënaqësinë e shënimit të debutimit të tij përcjell ORAinfo.

Gruaja e portierit të Chievo tha:

“Gjithmonë kam mbajtur gjithçka për vete, po përpiqesha të jem e  fortë dhe të shikoj vetëm atë që është me të vërtetë e rëndësishme për mua dhe familjen time, dhe me këtë dua të them heroi ynë Stefano.

“Por tani, duke parë këto imazhe, unë vetëm duhet të them … SHIKO  DIFERENCËN! Ata që i quajnë kampionë duhet të mësojnë të jenë NJERËZ  SË PARI!

“ Më falni, por nuk mund ta admiroj këta kampion! Unë mund të admiroj burra të vërtetë si gjysma tjetër ,atyre që kanë një zemër të mirë, njerëz, dinjitet dhe parime të shëndosha! Turp për ata që ofendojnë, kritikojnë, gëzohen ose keq akoma e respektojnë dhe largohen! Mendoni njerëz mendoi”, ka thënë ajo./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!