PIKËLLUESE: Dimitri Payet largohet nga fusha me lot në sy – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

PIKËLLUESE: Dimitri Payet largohet nga fusha me lot në sy

21:27 | 16 Maj 2018

Dimitri Payet është larguar me lot në sy nga fusha.

Atletiko Madridi është duke e mposhtur Marseillen në finale të Evropa Ligës me rezultat minimal 1 me 0.

Dimitri Payet ka pësuar një lëndim në minutën e 32’, kështu duke u zëvendësuar nga Lopez, përcjell ORAinfo.

Kujtojmë se golin e shënoi Antoine Griezmann në minutën e 21’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!