Pikëlluese: Para se të vdiste Art Kurti, kështu e uronte për ditëlindje babin e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Pikëlluese: Para se të vdiste Art Kurti, kështu e uronte për ditëlindje babin e tij

16:10 | 24 Prill 2018

Fotografitë që sot u kthyen në kujtime janë më emocionueset për mbarë opinionin dhe miqtë e tij të aktorit, Art Kurtit.

Ai në Instagramin e tij kishte uruar babain e tij për ditëlindje duke dëshiruar që edhe shumë të tjera t’i presin së bashku, përcjell ORAvip.

Kjo vdekje e papritur do të jetë më e rënda për familjen e tij. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!