Pique e teston durimin e Barcelonës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Pique e teston durimin e Barcelonës

00:00 | 17 Shtator 2018

Gerard Pique i ka dhënë një lajm befasues Barcelonës.

Mbrojtësi spanjoll ka kërkuar nga katalonasit që t’i ofrojnë një kontratë të re.

Pique dëshiron që ta nënshkruaj kontratën e re me Barcelonën, pasi kërkon që të qëndroj edhe për disa vite në ‘Camp Nou’, përcjell ORAinfo.

Katalonasit nuk janë të sigurt nëse duan t’i vazhdojnë spanjollit kontratën, duke marr për bazë moshën e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!