Pitbulli sulmon trevjeçarin, e kafshon dhe e tërheq zvarrë nëpër rrugë (Foto/Video, +18) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Pitbulli sulmon trevjeçarin, e kafshon dhe e tërheq zvarrë nëpër rrugë (Foto/Video, +18)

18:50 | 21 Prill 2017

Ky është moment tronditës, kur një qen pit bull, sulmon një fëmijë.

Video është filmuar në Nju Jork.

Për fat gjatë sulmit ka mbërritur i zoti i qenit, që e ka marrë atë, por fëmija, siç duket dhe në foton poshtë, ka marrë plagë të rënda.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!