Plaçkitet posta në qendër të Prishtinës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Plaçkitet posta në qendër të Prishtinës

11:15 | 10 Qershor 2018

Në orët e para të mëngjesit të sotëm dy persona kanë thyer xhamin e PTK-së në sheshin kryesor të Prishtinës, aty kanë vjedhur një telefon.

Lajmin për Express e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

“Në ora 3:55 , dy persona të dyshuar kanë thy xhamin e PTK dhe nga aty kanë vjedh një tel. që ka qenë i ekspozuar aty”, tha Policia.

Nuk është raportuar për ndonjë të arrestuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!