Plaçkitin pompa derivatesh e bastore, arrestohen disa grabitës në Gjilan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Plaçkitin pompa derivatesh e bastore, arrestohen disa grabitës në Gjilan

21:12 | 11 Janar 2018

Furnizimi për karburante nuk është qëllimi i tij.

Një person që shihet në pamjet e kamerave të sigurisë në pompën e benzinit “Beki Benz” në Gjilan ka për synim që të plaçkitë gjithë çka që mundet.

Por që më të hyrë brenda objektit ai has në rezistencë, njofton Klan Kosova.

Rasti që kishte ndodhur më 25 dhjetor, sipas Artan Hotit, menaxherit në këtë pikë të karburanteve, për pak sa nuk kishte përfunduar me fatalitet.

Ky incident, kishte ndodhur vetëm dy ditë pasi një grabitje e ngjashme u krye edhe në bastoren “Lumi Sport” në të njëjtin qytet.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!