Plagoset një femër në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Plagoset një femër në Prishtinë

15:51 | 10 Prill 2018

Një plumb qorr ka goditur një femër në rrugën ‘Bajram Kelmendi’ në Prishtinë.

Dëshmitarët i kanë thënë lajmit se nuk e dinë as nga ka ardhur e shtëna me armë, madje nga ta u tha se as krisma nuk është dëgjuar.

Rastin e ka konfirmuar edhe Bajram Krasniqi nga Zyra për Informim në Policibë e Kosovës.

“Sot me datën 10.04 rreth orës 13 e 48 minuta është pranuar informacion se një person me inicialet SH.A ka kërkuar tretman mjekësor në QKUK. Viktima është një femër e lindur më 1987, e cila është goditur nga një plumb qorr, të lënduar e ka pulpin e këmbës së majtë”, ka thënë Krasniqi për lajmi. net.

Ai ka shtuar se policia është duke e hetuar rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!