Plaku i “fusnotës” sjell një tjetër moment qesharak – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Plaku i “fusnotës” sjell një tjetër moment qesharak

20:50 | 11 Shkurt 2018

Sa here që permendet “fusnota”, nuk ka se sit ë mos kujtohet plaku Asllan Zeka, nga Murga e Seknderajt

.Përgjigjja e tij, për asteriksin e Edita Tahirit, pat shkaktuar shumë të qeshura, duke u bërë senzacion në rrjetet sociale.

Më shumë se gjysem dekade pas kësaj ngjarje, Zeka vazhdon të jetë i forte me shendet dhe më humor të mirë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!