Plaku ia “fut” doren në emision Iva Alikos, ja si reagon ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
25 °C

Plaku ia “fut” doren në emision Iva Alikos, ja si reagon ajo

08:35 | 13 Nëntor 2017

Këtë javë të ftuar në emisionin “Kojshia show” janë, “Babloku” si dhe Top modelja Iva Aliko.

Nga provokimet e Iva Alikos, Plaku Nuk permbahet dote, ia “fut” doren live në emision.

Për ta pare reagimin shikone videon:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari