Po bëhet ‘hor’ Roma, ylli i Liverpooli me super-gol – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Po bëhet ‘hor’ Roma, ylli i Liverpooli me super-gol

22:06 | 24 Prill 2018

Liverpooli ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Romës në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Golin për anglezët e ka shënuar Roberto Firmino në minutën e 62’.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!