Po jeton në Zelandën e Re, por ja kur do të khehet Vesa Luma në Kosovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Po jeton në Zelandën e Re, por ja kur do të khehet Vesa Luma në Kosovë

16:02 | 12 Korrik 2018

Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë.

Ajo tash e një kohë është në lidhje me reperin shqiptar Big Basta, të cilët edhe kanë një djalë së bashku, shkruan ORAinfo.

Vesa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme dhe shumica prej tyre janë postime të djalit te saj.

Ajo tash e një kohë po jeton në Zelandë të Re, ndërsa e pyetur se kur do të vijë në Kosovë, ajo është përgjigjur që së shpejti./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!