Po largohet nga Torino, Belotti transferohet te gjiganti evropian – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Po largohet nga Torino, Belotti transferohet te gjiganti evropian

19:29 | 13 Janar 2018

Që nga vera e kaluar, Andrea Belotti është bërë një ndër lojtarët më të kërkuar në Evropë.

Sulmuesi italian po shkëlqen te Torino, andaj ka arritur që ta mbaj vëmendjen e skuadrave të mëdha.

Torino kërkon 100 milionë euro nga shitja e tij, andaj Atletiko Madridi po e dëshiron transferimin e tij në verën që po vjen, përcjell ORAinfo.

Klubi spanjoll e di se Griezmann do të largohet në afatin e verës, andaj ata e duan me çdo kusht transferimin e sulmuesi italian./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!