Po martohet Arta Elezaj? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Po martohet Arta Elezaj?

23:26 | 21 Gusht 2018

Ajo është ndër vajzat më të përmendura në shtypin rozë.

Fillimisht u njoh me rolin e “Xhakartës” nga seriali komik shqiptar, “O Sa Mirë”, e cila nga atëherë ka arritur një famë të konsiderueshme, shkruan Kosovarja.

Në rrjetin social Instagram ajo është mjaft aktive, aty ku poston foto të shumta nga joshëse nga pushimet.

Sot ajo vjen më ndryshe. Duke pozuar me një buqetë lulesh të nuses, siç duket ajo ka arritur ta kapë lulen nga nusja, duke i sjellë kështu asaj fat në dashuri.

Sipas traditës, kush e kap lulen e nuses i hapet dera e fatit… a do të jetë njëjtë edhe për Artën?

🎉💜

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!