Po ndodh çmenduria..! Ja fanella e re e Draxler – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Po ndodh çmenduria..! Ja fanella e re e Draxler

15:39 | 21 Janar 2018

SHKODRAN MUSTAFI dhe Sead Kolasinac  dëshirojnë që Julian Draxler  t’i bashkohet  Arsenalit, tregojnë mediat angleze, përcjell ORAinfo.

Treshja në fjalë javë më parë  ishin në ndeshjen e NBA në O2 Arena mbrëmë në mes të Filadelfias 76ers dhe Boston Celtics.

Mbrojtësi i Arsenalit, Mustafi, bëri shaka duke thënë se nuk ka mbetur shumë kohe dhe Draxler do të zbarkojë  në Emirates.

 

Kur gazetari pyet se si do të ishte Draxler në ekip, Mustafi u përgjigj: “Kjo është arsyeja që ai erdhi këtu!”. Draxler nuk ka pasur një trajtim të mirë në PSG, andaj një kalim i mundshëm te Arsenali mund të bëhet realitet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!