Po ndodh tani: Lewandovski në takim, po largohet nga Bayern – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Po ndodh tani: Lewandovski në takim, po largohet nga Bayern

11:28 | 17 Maj 2018

Robert Lewandowski ka zhvilluar një takim sekret me menaxherin Pini Zahari.

Robert Lewandowski është duke konsideruar të ardhmen e tij në Bayern Munich.

“The Sun” ka njoftuar se ylli polak ka zgjuar interesim nga Chelsea, dhe skuadra e Real Madridit.

Lewandowski ka zhvilluar një takim sekret me menaxherin Pini Zahari, përcjell “lajmi.net”.

Temë diskutimi ishte plani për largimin e tij nga Bayern Munich

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!