PO PO Coutinho në Barcelonë..! Liverpooli gjen zëvendësuesin e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

PO PO Coutinho në Barcelonë..! Liverpooli gjen zëvendësuesin e tij

14:41 | 12 Dhjetor 2017

Liverpool tashmë e ka zëvendësuesin e Philippe Coutinho nëse më në fund mesfushori brazilian vendosë për tu transferuar në Barcelonë në tregun dimëror të futbollit, transmeton ORAinfo.

Liverpool është një nga skuadrat e Premier Ligës që kanë qenë të interesuar për Thomas Lemar, një nga lojtarët më të mirë të Monakos, i cili shihet si zëvendësimi ideal për Coutinhon i cili ka pranuar se do të largohet nga Reds./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!