Po rikthehet dimri i vërtetë!? Ky është moti për ditën e sotme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Po rikthehet dimri i vërtetë!? Ky është moti për ditën e sotme

08:21 | 14 Shkurt 2018

Meteorologët, për sot parashohin mot kryesisht të vranët. Në orët e mëngjesit mund të ketë edhe reshje të dobëta bore.

Temperaturat do të sillën në mes minus 3 e 4 gradë celsius.

Nesër, po ashtu, pritet të mbajë mot kryesisht i vranët. Temperaturat do të shënojnë rënie ato do të sillën në mes minus 4 e 1 gradë celsius.

Në pjesën e mbetur të javës parashihet të kemi mot pjesërisht të vranët, ndërsa temperaturat do të lëvizin në mes minus 4 e 6 gradë celsius.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!