Po rikthehet Interi i fuqishëm, kjo është “arma” e fortë e Spallettit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Po rikthehet Interi i fuqishëm, kjo është “arma” e fortë e Spallettit

18:23 | 18 Korrik 2018

Menaxheri i Interit, Luciano Spalletti ka zbuluar se është duke u përgatitur për një sezon që as ekipi i tij as nerazzurrët nuk kanë pasur në vitet e fundit përcjell ORAinfo.

“Qëllimi është të përmirësohemi me futjen e lojtarëve të rinj dhe për të konsoliduar atë që kemi bërë vitin e kaluar”, tha Luciano Spalletti.

“Ne duhet të shkojmë përpara dhe të përgatiten për një sezon të ndryshëm që ky ekip dhe klubi nuk kanë pasur në vitet e fundit”, ka thënë italiani./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!