Po vazhdojnë lajmet e këqija për Milanin, ja çfarë ndodhi tani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Po vazhdojnë lajmet e këqija për Milanin, ja çfarë ndodhi tani

18:48 | 12 Korrik 2018

Milani ende nuk ka zot shtëpie.

Klubi italian tashmë është në dorë të Elliott, por që ende nuk ka president të ri, pas largimit të Li.

Deri me 21 korrik, Milani do të mbetet pa president, pasi ende nuk dihet se kush do të jetë pronari i klubit, përcjell ORAinfo.

Rosonerët po shpresojnë që klubin ta marr një njeri që do ta kthej atë në majat e futbollit, pasi me kinezët ata e kanë prekur fundin edhe më shumë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!