Po vjen fundi i botës, moti ngrin një qytet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Po vjen fundi i botës, moti ngrin një qytet

15:33 | 06 Janar 2018

Pas borës së madhe që ra në Boston që çoi në përmbytjen më të keqe brenda 40 viteve, qyteti amerikan u përball me një tjetër mot ekstrem – temperatura të ulëta që krijuan lumenj akulli me shumë vetura të ngujuara në ta.

Fotografitë e bëra dje në Boston shfaqin veturat të ngecura në ujërat e ngrirë të përmbytjeve, të cilat në disa raste arrijnë deri në hyrje të shtëpive.

Një video amatore, e filmuar në Revere, Massachusetts, qyteti që ndodhet në veri të Bostonit, shfaqte një shtresë të madhe akulli që mbulon rrugën.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!