Pogba bisedon me Mourinho, e do kalimin te kjo skuadër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Pogba bisedon me Mourinho, e do kalimin te kjo skuadër

17:29 | 26 Shtator 2018

Situata e Paul Pogbas te Manchester United është tejet e ndërlikuar.

Mesfushori francez i ka bërë me dije Jose Mourinhos se e kërkon largimin nga skuadra qysh në afatin e janarit.

Paul Pogba po tenton që të kaloj me çdo kusht te Barcelona, pasi edhe këta të fundit i duan shërbimet e tij, përcjell ORAinfo.

Francezi ka kohë që i ka raportet e ndërlikuara me Mourinhon, andaj është duke tentuar që të kaloj te katalonasit, për kundër dëshirës së Manchester United./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!