Pogba mund të largohet nga Manchester United – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Pogba mund të largohet nga Manchester United

16:34 | 18 Tetor 2016

Edhe vetë Jose Mourinho ka deklaruara se kishte pritur më shumë nga mesfushori francez, që në këtë verë u transferua në Old Trafford nga Juventusi për shumën e 120 milionë eurove.

Pogba është duke kaluar nëpër një formë tejet të dobët në këtë fillim sezon, ku ishte pritur edhe më shumë se që kishte bërë tek Juventusi, transmeton ORAinfo.

Andaj, mediat angleze po shkruajnë se PSG, Real Madrid, Barcelona, Manchester City, Bayern Munchen dhe Juventsi, janë të gatshëm që ta transferojnë mesfushorin francez, duke përfshirë këtu edhe skuadrat kineze./ORAinfo/po

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!