Polici i trafikut në Prishtinë sulmohet me thikë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Polici i trafikut në Prishtinë sulmohet me thikë

13:12 | 16 Korrik 2018

Policia ka arrestuar dy persona në Prishtinë të cilët pas një mosmarrëveshje në trafik kanë sulmuar fizikisht viktimën.

Gjatë arrestimit është lënduar një zyrtar policor i cili ka marrë tretman mjekësor. Policia njërit person të dyshuar ia ka gjetur dhe ia konfiskuar një armë të ftohtë-thikë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar, kurse rasti mbetet të hetohet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!