Policia e Kosovës arreston 11 persona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Policia e Kosovës arreston 11 persona

10:02 | 12 Shkurt 2018

Për vetëm 24 orë në vend Policia e Kosovës ka arrestuar 11 persona.

Shtatë nga të arrestuarit janë dërguar në mbajtje kurse dy të tjerë në vuajtje të dënimit.

Arrestimet janë bërë për vepra të ndryshme penale.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!