Policia e Kosovës ndalon 27 persona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Policia e Kosovës ndalon 27 persona

10:26 | 19 Korrik 2018
Foto: Ilistrim

Policia e Kosovës brenda 24 orëve të fundit ka arrestuar 27 persona të dyshuar për vepra dhe incidente të ndryshme.

Arrestimet janë kryer në raste të ndara ndërsa për të njëjtat është njoftuar me kohë Prokurori i Shtetit.

Me urdhër të këtij të fundit, 14 prej të arrestuarve janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!