Poni një ‘kukull’ e vërtetë…Fustani i saj plot ‘xixa’ e bën edhe më madhështore… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Poni një ‘kukull’ e vërtetë…Fustani i saj plot ‘xixa’ e bën edhe më madhështore…

09:06 | 14 Janar 2018

Poni është ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Pos për këngët e saj të suksesshme, ajo njihet edhe si një ndër femrat më të bukura.

Poni nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por sonte ka postuar një fotografi në të cilën ka mahnitur me pamjen e saj.

Në foton në fjalë ajo shihet me një fustan të gjatë e me plot shkëlqim, i cili po e bën të duket shumë glamuroze…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!