Pornostarja e famshme arrin në Tiranë, me veprimin e saj do t’i ‘shashtirsë’ shqiptarët – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Pornostarja e famshme arrin në Tiranë, me veprimin e saj do t’i ‘shashtirsë’ shqiptarët

14:37 | 14 Prill 2018

E kush nuk do të dëshironte të kalonte një natë ndryshe nga të tjerat, nën shoqërinë e një bjondeje përvëluese me forma perfekte.

Por me pornostaren më të lakmuar në gjithë Londrën për tipin e saj shpërthyes, e njohur për nxitjen e fantazisë tek meshkujt dhe jo vetëm, çdo mashkull nuk do të rezistonte t’i qëndronte pranë.

Ajo viziton për herë të parë Tiranën.

Barbie Sins me pamjen engjëllore të një kukulle barbi, por e nxehtë me lëvizjet e saj si një “djallushkë” e vërtetë, vjen si e ftuar speciale ekskluzivisht nga një klubin i njohur në Tiranë.

Ajo aty ofron shfaqjen më spektakolare të parë ndonjëherë, për një afat të limituar 10 ditor…

Mos e humbni shfaqjen, 10 ditë kalojnë shpejt dhe Barbie Sins mund t’ju lëjë shëndenë… në kuptimin e plotë të fjalës!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!