Portugali-USA, ndeshja përfundon, por rezultati do të iu lë pa fjalë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Portugali-USA, ndeshja përfundon, por rezultati do të iu lë pa fjalë

23:37 | 14 Nëntor 2017

 Usa ka arritur që të shënojë e para në  ndeshjen miqësore kundër Portugalisë. Golin e epërsisë e ka realizuar, McKennie  që ka shënuar në minutën e 21.

Por nuk ka vonuar shumë dhe Portugalia e ka baryuar rezultatin në 1-1, me anë të lojtarit Antunes V, që ka realizuar në minutën e 31, transmeton ORAinfo.

E gjithë kjo ndeshje ka përfunduar më të njëjtin epilog si ai i pjesës së parë, pasi që asnjëra skuadër nuk ka arritur të kalojë në epërsi, përcjell ORAinfo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!