Portugali-USA, realizohen dy gola të shpejtë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Portugali-USA, realizohen dy gola të shpejtë

22:22 | 14 Nëntor 2017

 Usa ka arritur që të shënojë e para në  ndeshjen miqësore kundër Portugalisë. Golin e epërsisë e ka realizuar, McKennie  që ka shënuar në minutën e 21. Por nuk ka vonuar shumë dhe Portugalia e ka barazuar rezultatin në 1-1, me anë të lojtarit Antunes V, që ka realizuar në minutën e 31, transmeton ORAinfo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!