Pos Topit të Artë, France Football i bëri edhe një dhuratë Ronaldos – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Pos Topit të Artë, France Football i bëri edhe një dhuratë Ronaldos

21:33 | 07 Dhjetor 2017

France Football ka përzgjedhur Cristiano Ronaldon si lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017, duke ia dhuruar edhe Topin e Artë.

Por, kjo nuk ishte dhurata e vetme që mori portugezi, i cili pranoi edhe një tjetër dhuratë shumë interesante.

Ai mori fanellë të brendshme për fëmijë të vegjël me pesë Topa të Artë.

Kjo dhuratë i ka bërë të gjithë të qeshin në sallë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!