Postimi i vogëlushes ju copëton zemrën, dedikim për ditëlindjen e nënës së vrarë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Postimi i vogëlushes ju copëton zemrën, dedikim për ditëlindjen e nënës së vrarë

12:03 | 06 Tetor 2017

Aktorja e njohur dhe bashëkshoriti i saj u vranë nga disa grabitës.

Në makinë gjendej dhe vogëlushja e tyre, e cila u shpëtoi dashakeqëve. Lajmi i vdekjes së tyre hidhëroi mbarë vendin.

Monika Spear ishte një nga femrat më të bukura latinë e kurorëzuar si Miss Venezuela. Gjithashtu ajo ishte pjesë e shumë telenovelave të të suksesshme. Ajo u na nga jeta në janar të vitit 2014.

Vajza e saj e vogël Maya e ka përkujtuar në ditën e lindjes me nëj foto që ka prekur zemrat e të gjithëve.

‘Do të festoje 33 vjetorin, e ndaluar të të harroj’ shkruan vogëlushja krah fotos. Vogëlushja sot rritet nën kujdesin e gjyshërve të saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!